Дякуємо Вам, що були разом з нами у 2022-му. У наступному, переможному, 2023 році буде ще краще!

Дорогі Друзі,

попри дуже складний для нас всіх рік, ми намагалися працювати для Вас і передати те, за що, ми, українці, зараз боремося, – відчуття цінності нашої культури, історичної спадщини та рідної мови! Команда Дому Франка провела понад сім десятків різноманітних заходів. Ми певні, що кожен з Вас виніс з Дому Франка чимало пам’ятних спогадів. Кілька з них ми б хотіли пригадати.

У січні цього року Дім Франка представляв Україну на престижному конкурсі слов’янських музеїв Živa award у Белграді (Сербія) й отримав спеціальну відзнаку «За лідерство». Дім Франка – це перший український музей, який отримав нагороду на цьому конкурсі.

Наш Музей був гідно представлений і на міжнародній конференції Європейської музейної академії, яка відбувалася у Люксембурзі.

Серпень цього року був надзвичайно теплим не лише завдяки сонцю, але й завдяки чималій кількості дуже атмосферних заходів, з поміж яких варто виділити «Грушеві уродини Івана Франка». Чи не вперше ми відзначали день народження Івана Франка нон-стоп від обіду й до пізнього вечора. Авторські екскурсії, квести, кулінарні майстер-класи, цікаві бесіди та зворушливі концерти – програма, що нікого не залишила байдужим.

22 жовтня сталася ще одна знакова подія, до якої був причетний Дім Франка – відкриття у хорватському місті Ловран скульптурної композиції «Поет і Птах», присвяченій Іванові Франку. Саме там, на узбережжі Адріатичного моря, лікувався Іван Франко від важкої недуги. Автором концепції пам’ятника був директор Дому Франка Богдан Тихолоз. Роботу виконали знані українські митці Володимир та Василь Одрехівські.

Можна ще багато згадувати, але будемо лаконічними. Тому просто дякуємо Вам, що були разом з нами в цьому році.

У наступному, як всі ми мріємо, переможному, 2023 році буде ще більше атмосферних, цікавих та пам’ятних заходів у Домі Франка. Будьте разом з нами! Й обов’язково заходьте у Дім Франка!

 

Щиро любимо Вас!

Команда Дому Франка