Презентація проєкту "Franko from A to Z"

1 жовтня у Домі Франка відбулася презентація унікального проєкту «Franko from A to Z» – інтерактивної англомовної виставки, яка за принципом абетки розповідає про Івана Франка, Україну, Львів. Директор Дому Франка та автор ідеї Богдан Тихолоз наголосив, що це вперше в Україні книжка стала 3D об’єктом та зазначив, що головна мета виставки – репрезентувати феномен української культури – Івана Франка – широкому загалу європейської спільноти.

Про план репрезентації розповіла проєктна менеджерка Тетяна Продан. Урамках проєкту передбачено тур виставки-лабіринту столицями європейських держав: Будапешт (Угорщина) – Відень (Австрія) – Загреб (Хорватія) –– Любляна (Словенія). Про те, як виникла сама ідея цього проєкту і як вона поетапно втілювалася, розповів заступник директора Михайло Кобрин. Кілька слів про інформаційний супровід виставки сказала речниця Дому Франка Марта Волошанська.

На презентацію завітав Андрій Лесів, один з художників творчої майстерні «Аґрафка», яка оформляла абетку-енциклопедію «Франко від А до Я» (Львів: «Видавництво Старого Лева», 2016), що стала основою виставки, і побажав нашому проєктові успішної презентації в Європі.

Проект реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Щира подяка партнерам, які приймають, допомагають, організовують локації!