Фонди Дому Франка поповнилися унікальними збірками нот та гравюрами

Старша наукова працівниця Дому Франка Віра Бонь зробила рідному Музеєві цінні подарунки: рідкісні видання нот кінця ХІХ – початку ХХ ст., невеликі гобелени, гравюри з краєвидами австрійського Відня, стилізований гачок для кухонних рушників. Тепер це будуть експонати, які розповідатимуть  гостям про епоху, в яку жив Іван Франко.

У Домі Франка Віра Бонь працює більше ніж 60 років, і це не вперше вона приносить речі у фонди Музею. Віра Лук'янівна має «жилку» до колекціонування , безпосередньо за її активної участі, завдяки її досвіду і знанням у Музеї на належному науковому й експозиційному рівні створені меморіальна експозиція «Родина Івана Франка» та літературна експозиція.

Нещодавно фонди Дому Франка поповнила й авторська збірка Петра Карманського. Вона потрапила до музею завдяки дорученню поета Дмитра Павличка.

"Це дуже цікавий подарунок від дуже цікавих людей. Дмитро Павличко свого часу надбав ці матеріали і передав відомому львівському літературознавцю Миколі Ільницькому, а той, за його дорученням, передав нам. Ми тішимося, що сьогодні наші фонди збагачені такими рукописами і машинописами", – зазначає директор Музею Богдан Тихолоз.

Фото Богдани Мелих, наукової працівниці Дому Франка.