"Передрефлексії. Рефлексії" Лесі Рось

Леся Рось: "Роботи  на  виставці  глядач   бачить, розглядає і сприймає  особистісно… Мені ж важливо розповісти про історію створення цих робіт, бо  саме це вплинуло на назву виставки.

Більшість робіт була створена за пів року до 24 лютого і не мала назв. Тоді я тільки роздумувала, що у мене формується новий цикл. Назви почали з'являтися, коли я вирішила їх відфографувати, і це збіглося з трагічними  подіями в країні навесні 2022 року. Так у робіт з'явилися назви.

І тому – ПЕРЕДРЕФЛЕКСІЯ. Є ще кілька робіт, створених як реакція на дійсність, і тому є в назві виставки – РЕФЛЕКСІЯ. І є ще велике задумане бажання: для цього й відбувається ця виставка як передісторія..."

 

Про художницю:

Народилася 1965 року. 1985-го  закінчила  Львівське  училище  прикладного  та  декоративного   мистецтва   ім.  Івана Труша. У 1990 році  закінчила  Львівську  національну академію  мистецтв.

Від   1990 року  бере  участь  у   художніх   виставках,   пленерах  та   симпозіумах. Учасниця більше ніж 100 групових виставок в Україні та за кордоном. Було більше як 10  персональних  виставок.

Членкиня  Національної  спілки  художників  України  з  1997 року.