У Домі Франка обговорювали сенси Незалежності

З нагоди 29-ї річниці проголошення Незалежності України в Домі Франка  відбувся уже традиційний філософський сніданок. Цього разу розмірковували про СЕНСИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ. 

Директор Дому Франка Богдан Тихолоз у привітальному слові наголосив: «Незалежність – не стан, а постійний рух. Рух до мети, до успіху, до свободи, до себе. Її не можна одного разу здобути – і мати завжди. Ми будуємо її щодня – кожен по цеглинці, коли творимо НЕЗАЛЕЖНІ медії, НЕЗАЛЕЖНЕ мистецтво, НЕЗАЛЕЖНУ музику, НЕЗАЛЕЖНУ літературу, НЕЗАЛЕЖНУ політику – НЕЗАЛЕЖНУ Людину! У цьому ми бачимо сенс Незалежності: у русі і розвитку, у радості спілкування і свободі творчості». 

Спікери, а це відомі люди Львова, зокрема правозахисник і релігієзнавець Мирослав Маринович, письменник і перекладач художньої літератури з античних мов Андрій Содомора, філософ Андрій Дахній, літературознавці Ірина Старовойт і Данило Ільницький, арт-менеджер Павло Гудімов, історикиня Оксана Кісь, соціолог Тарас Прокопишин, слов'яністка Зоряна Гук – говорили про різні аспекти української незалежності. Модерував зустріч Володимир Бєглов. 

Філософський сніданок у Домі Франка відбувся за сприяння Львівської міської ради та співпраці з Управлінням культури ЛМР.