Виставку-лабіринт «Franko from A to Z» представили в Одесі

З 6 до 9 серпня 2020 року Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка експонував свою виставку-лабіринт «Franko from A to Z» на цьогорічному Міжнародному книжковому фестивалі «Зелена хвиля» в Одесі. «Зелена хвиля» ‒ щорічне місце зустрічі українських та іноземних видавців, книгорозповсюджувачів, письменників, критиків і читачів, масове свято книги, яке відбувається в Одесі з 1996 року. 

Дім Франка представив мандрівну виставку «Franko from A to Z» завдяки якій, мешканці Одеси та туристи мали можливість ознайомитися з постаттю Івана Франка. Виставку експонували в центрі міста, в парку імені Тараса Шевченка.

Подія стала можливою завдяки спільним зусиллям та співпраці офісів Львів – місто літератури та Одеса – місто літератури.

Мандрівна виставка «Franko from A to Z», яку створив Дім Франка у цікавій візуально-просторовій формі розповідає про життя і творчість Івана Франка. Виставку виготовлено торік за підтримки Українського культурного фонду. Минулоріч вона побувала в чотирьох європейських столицях: Будапешті, Відні, Загребі та Любляні, а також була представлена у Львові, в Домі Франка, в Тернополі на книгофесті «Подоляни» та у місті Винники Львівської області.