Іван Франко й Станіслав Людкевич: ювілейні сильветки

У 2019 р. уся музична громадськість України відзначає 140-ліття від дня народження Станіслава Людкевича – композитора, музикознавця, фольклориста, педагога, диригента, музично-громадського діяча.

С. Людкевич завжди знаходився у центрі культурно-мистецького життя Галичини. В коло його особистих і професійних контактів входили відомі музиканти, художники, письменники, громадські діячі. Надзвичайно цікавою сторінкою є взаємини двох видатних постатей української культури – Станіслава Людкевича та Івана Франка.
Ювілейна виставка, яка демонструється у приміщенні Літературно-меморіального музею І. Франка, має на меті висвітлити як ці взаємини, так і окремі етапи життєвої і творчої біографії композитора.

На спільній виставці представлені матеріали з фондових збірок двох меморіальних музеїв - Івана Франка та Станіслава Людкевича. З архіву С. Людкевича демонструються, зокрема, документи, фотографії, рукописи, друковані нотні й книжкові видання, програми, твори образотворчого мистецтва, більшість з яких експонуються вперше.