Радуйся, земле…

Місто Лева невдовзі відчинить двері у чарівний світ різдвяної казки, до якої може потрапити і малий, і дорослий. У цей період місто наповнюється охочими долучитися до традиційних українських святкувань: вертепи, гурти колядників, хода звіздарів, маланка – багато-багато різних традиційних театральних дійств відбувається під час Різдвяних свят у Львові.
Володимир Дубас уже понад 30 років фіксує на фотокамеру всю різноманітність цієї різдвяної казки. Завдяки його світлинам ми маємо змогу побачити, як розпочиналися масові святкування Різдва у Львові в далеких 1980-х і як змінювалися протягом останніх десятиліть.
Тож запрошуємо і вас долучитися до магії Різдва на світлинах Володимира Дубаса.

Біографічна довідка
Володимир Дубас народився 1950 р. в місті Ковелі Волинської області. 1961 р. захопився фотографією, яка відкрила шлях до професії. З 1968 – член Львівського народного фотоклубу «Карпати». Після служби в армії, від 1971 р. і до 2002 рік – фотокореспондент львівської обласної молодіжної газети «Ленінська молодь» (з 1990 р. – «Молода Галичина»). Понад 50 років бере активну участь у різноманітних фотоконкурсах та фотосалонах, як в Україні, так і за кордоном, пропагуючи українське фотомистецтво.
Роботи Володимира Дубаса експонувалися у 50-ти країнах світу. Учасник понад 400 міжнародних фотосалонів, 300 з них – під патронатом FIAP (міжнародна федерація фотомистецтва при ЮНЕСКО). На цих виставках світлини автора здобували різні нагороди: золоті, срібні, бронзові медалі, золоті та бронзові кубки, голубі стрічки, дипломи та інші спеціальні відзнаки.
Володимир Дубас від 1989 року – член Національної Спілки фотохудожників України, а з 2005-го – голова Львівської організації НСФХУ, член правління НСФХУ, автор 12 персональних фотовиставок.
Має міжнародне фотографічне звання ЕFIAP(заслужений художник міжнародної федерації фотомистецтва).