Виставка живопису Оксани Тарнавської "Закохана у красу"

У Домі Франка – виставка живопису Оксани Тарнавської-Кристиняк (Оксана Тарнавська) «Закохана у красу».
Життєве кредо непрофесійної художниці: «Життя настільки прекрасне, що окремі його моменти хочеться намалювати, щоб зберегти надовго». З дитинства мріяла малювати, зображати те, що бачила, що було миле серцю: ліс, гори, квіти, Карпати, Львів, та якось не складалося.
Уже в зрілому віці все ж таки прийшла до своєї мрії. Почалося все з вишиваних картин: соняхи, Львів, маки, природа. Але вишивала їх за своїми ескізами, мальованими на полотні, не за трафаретами. І так бракувало тональних переходів, адже не могла підібрати різнобарвної ниткової кольорової гами.
Зустріч з мисткинею Оксаною Риботицькою (2011 р.) стала подарунком долі та моментом втілення заповітної мрії. Почала відвідувати студії пані Оксани в Школі імені Олекси Новаківського. Згодом приватні лекції в «Школі емоційного живопису» Остапа Патика. І відтоді почала освоювати техніку малярства, вправляти та шукати свій підхід втілення зорових образів, намагаючись відтворити на площині кольоровий світ, об’ємність та повноту предметів, світло та тіні. Серед робіт переважають натюрморти, які з реальних композицій малювала в студіях, удома, рідше пейзажі, що потребують виїзних пленерів.
Чекаємо всіх поціновувачів мистецтва на відкриття виставки у Домі Франка 19 серпня, о 18.00.
Вул. Івана Франка, 152