Петро Франко. Повернення (з) легенди

28 червня у Домі Франка святкували уродини першого директора Музею, наймолодшого сина Івана Франка, спортовця, пластуна, летуна, франкознавця, хіміка, педагога, письменника, перекладача і видавця ПЕТРА ФРАНКА!

У межах проєкту «Петро Франко: повернення (з) легенди», що був реалізований за підтримки ЗМІН Фундація, ми відкрили мандрівну виставку про Петра Франка, а франкознавиця і наукова консультантка проєкту Наталя Тихолоз провела кураторську екскурсію просто неба.

Пропонуємо вам до перегляду «демоверсію» виставки, а для повного ознайомлення з життям і творчістю легендарного Петра Франка запрошуємо в Музей — щодня з 10:00-17:00.

Наукова консультантка, кураторка — Наталя Тихолоз.

Дизайн — Віктор Мартинюк.

Менеджер проєкту — Любомир Більо.

Керівник проєкту — Богдан Тихолоз

Проєкт реалізований за підтримки ЗМІН Фундація у співпраці з Інститутом франкознавства ЛНУ ім. Івана Франка, ГО «АМІФ», українським брендом одягу «Авіація Галичини», Львівською обласною державною адміністрацією.

Дякуємо за допомогу і співучасть у святі: Франковим нащадкам з проєктом Практична кухня. Забуте і нове, Львівській копальні кави – за смачну каву та Юрію Йосифовичу за неймовірний концерт на Галявині Лиса Микити!

Завжди раді вас бачити у Домі Франка!