Подячний пост

Дорогі друзі Дому Франка,

Підводячи підсумки року, варто сказати ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ всім Вам! Адже в дуже не простий для нашої країни час фонди Дому Франка поповнилися цінною колекцією вирізок «Ювілей 1926 року на Радянській Україні». Ця збірка, пов’язана з іменем знаного українського бібліографа Федора Максименка, охоплює матеріали, що з’явилися в підрадянській періодиці в десяті роковини по смерті Івана Франка, а згодом, після репресій 1930-х, стали бібліографічною рідкістю.

На жаль, цьогоріч музей був вельми обмежений у закупівлі предметів, що становлять історичну, культурну або дослідницьку цінність. Тому ми звернулися до Вас з проханням допомогти придбати цю збірку. Протягом літа й осені ми проводили різноманітні ексклюзивні екскурсії та квести, цікаві лекції та дискусії, чудові концерти й вистави та ще багато інших заходів, які Ви могли відвідати за добровільну пожертву на придбання цієї цінної збірки.

І завдяки Вам ми змогли зібрати необхідну суму, щоб викупити її в приватного колекціонера. Для нас Ваша пожертва є свідченням великої довіри до діяльності команди Дому Франка.

Ця колекція стане об’єктом ретельного дослідження науковців музею і неодмінно втілиться у низці публікацій, які допоможуть нам краще розуміти наше спільне історичне минуле. Бережімо нашу спадщину, досліджуймо нашу історію, будуймо наше майбутнє разом!

Щиро,

Богдан Тихолоз та команда Дому Франка

Фото Богдани Мелих