Інші послуги

Друзі, з дня відкриття Музею у 1940 році, приймати гостей у Домі Франка – то завжди велика радість для нас, працівників. Минають часи, і задовольнити смаки вибагливого відвідувача стає все складніше, але не для нас! Команда Музею безперестанно креативить, аби кожен з вас, повертаючись у Дім Франка знову і знову, переживав особливі захопливі емоції!

Представляємо вам оновлене та розширене екскурсійне меню!

ТЕАТРАЛІЗОВАНІ ЕКСКУРСІЇ

"ВІЗИТ ДО ФРАНКІВ"

Любите слухати історії з перших уст та хочете дізнатися більше про Івана Франка, його родину й дім? А хто найкраще розкаже про Дім Франка? Звісно, його господарі – Ольга та Іван Франки! Вам випаде унікальна нагода повернутися в початок минулого століття і переступити поріг родинної вілли на Понінського, 4. Господарі з радістю проведуть вас будинком, розкажуть про сімейні традиції та дотепні історії з їхнього життя, згадають цікаві моменти виховання дітей, покажуть  речі із сімейного побуту, а ще відкриють сімейні секрети!

Поспішайте! Ольга та Іван Франки вже зачекалися на Вас!

Тривалість: 45–50 хв.

Вік: від 8 років

Ціна: 100 грн з особи (від 5 осіб)

"ФРАНЧАТА ПРО ТАТА"

 У цій екскурсії гості відкриють для себе невідомого для загалу Франка – Франка-тата, а розкажуть про нього  наймолодші діти родини – Петро й Анна. Відвідуючи батьківський дім, Анна Франко-Ключко зустрічає там брата Петра, який саме повернувся з фронту Першої світової війни. Разом вони поринають у радісні та ностальгійні спогади дитинства: будівництво дому, забави та бешкети, поміч батькам, несподівані подарунки, цікаві гості, мандрівки з татом та інші пригоди. Автентичні костюми, звукові ефекти та проникливе виконання пісень допоможуть Вам зануритися в атмосферу епохи.

Не оминайте такої особливої нагоди запізнатися ближче з сім’єю Івана Франка!

Тривалість: 40–45 хв.

Вік: від 8 років 

Ціна: 100 грн з особи (від 5 осіб)

FRANKO’S CHILDREN ABOUT THEIR FATHER

Who could tell about the life of Ivan Franko better than his children? During the visit of parent’s home Anna Franko-Kliuchko meets her brother Petro, who has just returned from the World War I. They fall into happy and nostalgic memories of the childhood: construction of the house, funs and tricks, help to parents, unexpected presents, interesting guests, journeys with father and other adventures. Authentic costumes, sound effects and insightful performance of songs will help you to immerse yourself in the atmosphere of the epoch.

Don’t waste your opportunity to meet one of the best Ukrainian writers Ivan Franko and sign up for theatrical guiding-tour “Franko’s Children about their father”. We recommend this guiding tour to our foreign visitors, as well as, those who learn English.

Age: since 12 years old 

Duration: 40–45 min.

Price: 100 UAH per person (minimal amount of a group – 5 persons)

"МАМА І ДОНЯ. НЕРОЗКАЗАНА ІСТОРІЯ"

Сповнена переживаннями й емоціями, історія непростих, часом драматичних, але до останку світлих і теплих стосунків матері Ольги Франко-Хоружинської та наймолодшої в сім’ї Анни Франко торкне до глибини душі.В основу екскурсії покладено спогади і листування Ганни та Ольги Франків. Гості співпереживатимуть з героїнями всю гамму людських чуттів: від щирої безмежної любові до нерозуміння і чужості, а мереживо українських пісень насичуватиме дійство емоційними барвами.

Як змінювались стосунки матері й доньки протягом життя? Чому все склалося саме так? Спостерігаючи за відвертими та емоційними діалогами героїнь, Ви зможете знайти відповіді на ці та інші питання. І Вас точно не залишить байдужими ця щемка, по-своєму драматична історія.

P.S. Чутливим радимо прихопити з собою хустинку!

Тривалість: 1 год.

Вік: від 12 років

Ціна: 100 грн з особи (від 5 осіб)

"ЛИС МИКИТА В ДОМІ ФРАНКА"

Ми розвіємо ваш стереотип про Музей і запрошуємо до Дому Франка на незабутню забаву з головним героєм відомої поеми-казки Івана Франка Лисом Микитою. Так, це той самий допитливий та невгамовний Лис, з яким ніколи не буває нудно. Під його проводом діти познайомляться з оселею родини Франків та життям мешканців вілли. Тут завжди було весело та галасливо, адже малі Франчата – Андрій, Тарас, Петро та Ганнуся – часто вигадували цікаві розваги та бешкети й нікому не давали сумувати.

Наповнімо Дім Франка знов дзвінким дитячим сміхом разом! Повірте, це буде легко, бо Лис Микита – всім відомий знавець казок і пригод!

Екскурсія розроблена у формі гри з елементами квесту, щоб кожна дитина знайшла для себе цікавинки.

Тривалість: 45–60 хв.

Вік: 5–10 років.

Ціна: 100 грн з особи (від 5 осіб)

 

АВТОРСЬКІ ЕКСКУРСІЇ

"ЗАПАХИ ДОМУ ФРАНКА"

Запахи оточують нас повсюди. Вони повідомляють нам про небезпеку, джерело поживи, дарують нам цілу палітру емоцій: від огиди до насолоди. Кажуть, що навіть кохану людину ми, самі того не знаючи, обираємо за запахом. Кожна людина, до речі, має свій неповторний запах, так само як і кожен дім. Який він, Дім Франка на запах? Які аромати оточували Івана Франка та його родину? Які життєві історії письменника пов’язані з ароматами? Про все це Ви зможете не тільки дізнатися, а й понюхати на інтерактивній екскурсії «Запахи Дому Франка».

Вік: від 8 років

Тривалість: 60–70 хвилин

Ціна: 80 грн з особи (від 5 осіб)

"ДОТОРКНУТИСЯ ДО ПАМ’ЯТІ"

Відвідуючи меморіальну віллу Івана Франка, ви, на жаль, не зможете торкнутися експонатів, бо це історична спадщина, яку потрібно берегти. А так іноді хочеться відчути на дотик письмове приладдя Івана Франка, бутси Петра Франка чи Ріг достатку від Соломії Крушельницької? Ми почасти розв’язали цю проблему, розробивши для вас інтерактивну екскурсію «Доторкнутися до пам’яті».

Під час візиту ви зможее торкнутися копій експонатів, надрукованих на 3D-принтері. А ще зможете задовольнити природну допитливість своїх дітей, які вивчають світ руками. Екскурсія доповнена звуковими ефектами, що дозволить зануритися в атмосферу живого Дому Франка. Пропозиція чудово підходить для людей з порушеннями зору.

Вашою провідницею буде працівниця Музею, яка пройшла кілька тренінгів з інклюзії та має досвід екскурсій для людей з порушеннями зору.

Вік: від 5 років

Тривалість: 45–50 хвилин

Ціна: 80 грн з особи (від 5 осіб)

"ГОСТІ ФРАНКОВОГО ДОМУ"

Чи полюбляєте приймати гостей? Іван Франко з дружиною Ольгою завжди були раді вітати у своїй оселі друзів та знайомих не лише з Галичини, а й з Великої України. А які славні були гості дому на Софіївці! Серед них відомі літератори, зокрема, Леся Українка, Михайло Коцюбинський, Борис Грінченко, митці, наприклад, Іван Труш, науковці, серед них Володимир Гнатюк, громадські й політичні діячі: Наталя Кобринська, Сергій Єфремов, Євген Чикаленко. Відомі імена, чи не так?

Хочете дізнатися більше цікавих історій про їхнє гостювання, спілкування і взаємини з Іваном Франком? Спеціально для вас наші наукові співробітники дослідили маловідомі спогади очевидців цих подій та підготували ексклюзивну екскурсію.

Вік: від 12 років

Тривалість: 45–50 хвилин

Ціна: 80 грн з особи (від 5 осіб)

 

ДИРЕКТОРСЬКА ЕКСКУРСІЯ

"ДІМ ДУХІВ"

Зазвичай, аби вповні пізнавати цей світ, нам достатньо п’яти звичних відчуттів: зору, слуху, нюху, смаку та дотику. А якщо знайомий нам світ – не єдиний? А якщо інші світи проникають у наш? Щоб пізнати їх, нам знадобиться шосте відчуття. У житті Івана Франка були такі епізоди, коли йому доводилося стикатися з тим, у що він раніше не вірив. Яким воно було, шосте чуття Івана Франка? Про це дізнаєтеся в ексклюзивній містичній екскурсії від директора Дому Франка Богдана Тихолоза «Дім духів».

Задля атмосферності екскурсія відбувається лише у вечірній час доби.

Вік: від 16 років

Тривалість: 1 година

Ціна: 300 грн з особи (від 10 осіб)

 

ІНТЕРАКТИВНІ ЕКСКУРСІЇ

КВЕСТ «ТАЄМНИЦІ ДОМУ ФРАНКА»

Дім Франка приховує багато секретів про життя відомого письменника та його сім’ї. Хочете про них дізнатися? Готові побігати територією Музею Івана Франка просто неба? Не боїтеся заблукати в лабіринті? Тоді збирайте команду та вирушайте у захопливу пригоду в Домі Франка! Вас чекають 4 локації та кільканадцять запитань, з якими, озброївшись логікою, ерудицією та командною підтримкою, ви точно впораєтеся. Квест чудово підходить як для спільного сімейного відпочинку, так і для змагань школярів.

Вік: від 12 років (можна й молодших, якщо в команді є старші)

Тривалість: 1 година

Ціна: 80 грн з особи (від 5 осіб)

ВІКТОРИНА «ВСЕ НА СВІТІ ПРО ФРАНКА»

Якщо ви хочете бути не просто слухачем на екскурсії, полюбляєте інтерактив та готові відгадувати загадки-питання, то екскурсія-вікторина саме для вас. У кожній кімнаті під час розповіді гід ставитиме цікаві, іноді каверзні, запитання, на які уважний відвідувач обов’язково знайде відповіді. Екскурсія-вікторина може бути як індивідуальною (уся група відвідувачів разом шукають відповіді на запитання), так і командною (відвідувачі діляться на дві чи більше груп, які змагаються між собою). Екскурсія-вікторина подарує вам відчуття азарту від пошуку, радості від знайдених відповідей та командного духу від того, що ви спільно вирішили завдання.

Вікторина ідеально підходить для робочих тімбілдінгів, для школярів, що втомилися від звичайних екскурсій, а також для сімейного відпочинку.

Вік: від 12 років (можна й молодших, якщо в команді є старші)

Тривалість: 60–90 хвилин (в залежності від кількості питань)

Ціна: 80 грн з особи (від 5 осіб)

ЕКСКУРСІЯ-ГРА «ПОШУКІВКА У ВІЛЛІ»

Втомилися від буденності, а допитливість не дає вам та близьким спокою? Ми маємо для вас щось цікаве! Впевнено долучайтеся до інтерактивної мандрівки будинком-музеєм Івана Франка та його родини. Киньте виклик самим собі та перевірте свою спостережливість у проходженні невластивих для звичних екскурсій випробуваннях! Ви й не помітите, як станете співавтором та активним учасником екскурсійної програми.

Послухайте цікаву розповідь про дім і родину, дайте відповіді на нескладні питання — і вйо шукати зайві предмети, які не пасують простору та історичному періоду життя Франкової родини! Не оминайте жодної кімнати. Впевнені, ви з легкістю впораєтесь із завданням і з приємністю проведете час у Домі Франка!

Тривалість: до 50 хв.

Вік: від 10 років

Ціна: 80 грн з особи (від 5 осіб)

ГРА «КАЗКОСВІТ ІВАНА ФРАНКА»

Казок багато не буває! Саме вони найперша та найяскравіша асоціація з безтурботним дитинством! Потужна впевненість у перемозі добра, захоплення головними героями, а ті щирі переживання у моменти труднощів, пам’ятаєте? Іван Франко залишив для нас щедрий дарунок у вигляді авторських казок, які утворюють цілі світи, де, певно, і досі існує запекле протистояння добра і зла, де сміливці впевнено проходять найважчі випробування, а в світі тварин продовжують мірятися силами та мудрістю.

Ласкаво просимо у світ казкотворчості Івана Франка! Під час цієї зустрічі дітям розкажуть багато цікавого про твори письменника, що були створені саме для них, загадають загадки та продемонструють мультфільми, а потім залучать до безпосередньої участі у грі-виставі «Ріпка»!

Тривалість: до 1 год

Вік: 5–10 років

Ціна: 80 грн з особи (від 5 осіб)

 

ЕКСКУРСІЇ-ПРОГУЛЯНКИ

«ШПАЦЕР ФРАНКОВИМИ ВУЛИЧКАМИ ЛЬВОВА»

Якщо простори музею затісні для вас і ви любите багато шпацерувати, то ця екскурсія вам сподобається!  Вона занурить вас у Львів часів Івана Франка. Ви дізнаєтеся, де Франко пив каву і про що дискутував з молодими поетами? Де він ходив на роботу і за що його звідти звільнили? Де була заснована перша українська політична партія? Як він ледь не став русофілом і хто цьому перешкодив? Чому Франко ходив на базар не лише по продукти? Про це, а також про кохання, релігію, арешти та інші цікаві події з життя українського генія дізнаєтеся з розповіді гіда.

Гарантуємо гарний настрій, позитивні емоції, трошки знань про Франка та контекст, в якому він зростав, а також покращення м’язового тонусу ваших ніг! Особливо рекомендуємо цю екскурсію гостям нашого міста!

Вік: від 14 років (можна й молодших, але зважайте, що ходити потрібно буде багато)

Тривалість: 2–2,5 години

Ціна: 150 грн з особи (від 10 осіб)

«В ПАРКУ Є ОДНА СТЕЖИНА…»

Найкращий вибір для активних та непосидючих! Що може бути кращим за тандем прогулянки парком та можливістю дізнатися щось нове? Запрошуємо на авторську тематичну екскурсію «В парку є одна стежина…», в улюблене місце відпочинку Івана Франка та його родини – Стрийський парк!

Неспішно прогулюючись парком, ми помилуємося мальовничою природою, захопимося величчю столітніх дерев та ошатних пам’яток архітектури, дізнаємося історію створення парку та відкриття Крайової виставки, у якій письменник брав активну участь, спортивний стадіон, де відбувся перший футбольний матч на території України та де гартували дух і тіло сини Івана Франка. А ще відвідаємо багато інших місць, які все ще продовжують берегти спогади, пов’язані зі сторінками життя Івана Франка та його великої родини!

Приємним бонусом стане можливість поєднувати пізнавальність екскурсії зі смаком фруктового морозива, адже все має бути в задоволення, чи не так?

Тривалість: 60–90 хв. (залежно від бажання відвідувачів)

Вік: від 12 років

Ціна: 150 грн з особи (від 10 осіб)

«СЛІДАМИ ПАМ’ЯТІ ФРАНКА НА ЛИЧАКІВСЬКОМУ ЦВИНТАРІ»

 Личаківський цвинтар одне з найдивовижніших історичних пам’яток Львова. Це один з найстаріших некрополів Європи з шедевральними скульптурними надгробками та старими склепами. Місце, де зупинився час. Місце, де хочеться поринути у роздуми про вічне. Саме там спочиває Іван Франко, деякі члени його сім’ї та друзі.  Ви матимете змогу оглянути скульптурні надгробки та послухати про життя і працю Івана Франка, Соломії Крушельницької, Станіслава Людкевича, Маркіяна Шашкевича, Івана Труша та інших постатей, які формували українську націю.

Також дізнаєтеся, як так трапилося, що Іван Франко був похований у чужому гробівці? Чому йому довелося чекати на власний пам’ятник аж 17 років? І як віднайшли забуту могилу його сина Андрія?

 Ви можете вшанувати пам’ять наших величних предків свічкою чи живими квітами!

Тривалість: 1 год.

Вік: від 12 років

Ціна: 150 грн з особи (від 10 осіб). *Вхідний квиток на Личаківський цвинтар оплачується окремо.

* З турботою про вас, нагадуємо, що зручне взуття та пляшка води допоможуть зробити враження від екскурсій-прогулянок ще приємнішими.

 

ВІРТУАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ

ОНЛАЙН 3D-ТУР «ВІРТУАЛЬНИЙ ВІЗИТ У ДІМ ФРАНКА»

Мрієте потрапити в Дім Франка, але перебуваєте надто далеко й через низку причин не можете відвідати музей наживо? Не засмучуйтеся, адже вам пощастило жити у XXI столітті! Сучасні технології дають нагоду завітати в Дім Франка віртуально за допомогою онлайн 3D-туру. Ви зможете роздивитися експонати та інтер’єр кімнат, а гіди Дому Франка проведуть вам захопливу екскурсію.

Вік: від 10 років

Тривалість: 45–50 хвилин

Ціна: 50 грн

Що скажете? Готові здійснити свій вибір?

Ми не змусимо вас чекати! Неповторні емоції будуть готові вже за 10 хвилин, а наша команда зробить усе можливе, щоб з часом у вас виникло бажання “повторити!”.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Всі спеціалізовані екскурсії доступні лише за попереднім замовленням. Зважаючи на періодичне зростання цін, ціна за екскурсію може відрізнятися від вказаної. Аби уникнути прикрих непорозумінь, завжди уточнюйте ціну під час замовлення.

ЗАМОВЛЕННЯ ЕКСКУРСІЙ ЗА ТЕЛЕФОНОМ: 096-15-84-606

 

«Хто стане слово слухати невчене?» Дім Франка — то Дім освіти і науки, а Франко знаний своєю багатогранністю, тож команда музею допоможе відкрити Вам різноманітні таланти нашого патрона. Ми пропонуємо для Вас чимало цікавих популярних та спеціалізованих лекцій про життя, творчість, наукову, видавничу, політичну діяльність Івана Франка.

ДО ВАШОЇ УВАГИ ЛЕКЦІЇ ТАКОГО ТЕМАТИЧНОГО НАПОВНЕННЯ:

  • Усе, що ви хотіли знати про Франка, і не тільки (деталі біографії Франка та його родини, про побут і захоплення письменника тощо)

  • Іван Франко та інші (про стосунки Франка з відомими українцями того часу, про дружбу між родинами і конфлікти із сучасниками)

  • Іван Франко в літературі та мистецтві (лекції, присвячені творам Франка, які входять до програми середньої та вищої шкіл)

  • Іван Франко поза літературою (про світогляд Франка, його політичні погляди тощо)

Також наукові працівники музею допоможуть вам у підготовці відкритих уроків, лекцій чи семінарів, круглих столів чи дискусій. Завітайте у Дім Франка на дружню вчену розмову!

 

Вартість тематичних лекцій:

- для учнів шкіл, ліцеїв та гімназій; для студентів навчальних закладів (університетів, інститутів, академій, технікумів, коледжів, училищ) — 50 грн з особи;

- для пенсіонерів — 50 грн з особи;

- для інших категорій відвідувачів — 100 грн з особи.

 

РОБОЧІ ДНІ ТА ГОДИНИ: усі, крім вівторка, 10:00 – 17:00