Виставка пленерного живопису Лесі та Олександра Росів

У Домі Франка триває виставка пленерного живопису подружжя Лесі та Олександра Росів.
Роботи Лесі Рось створені на пленері на Янівських озерах поблизу Львова. «Це тиха, чаруюча краса – так би я написала ще трохи більше року тому, – поділилася художниця. – А тепер – це краса, яку боронять і за яку віддають життя наші ВОЇНИ. Слова вдячності кожен може проговорити мовчки».
Роботи Олександра Рося також створені з натури на різних пленерах: у селі Чорна Тиса на Рахівщині, в Хусті, с. Велятино біля Хуста, у Славському, Волосянці, у с. Решітка біля Славського.

Про художників:
Леся Рось народилася 1965 року. 1985-го закінчила Львівське училище прикладного та декоративного мистецтва ім. Івана Труша. У 1990 році закінчила Львівську національну академію мистецтв.
З 1990 р. бере участь в художніх виставках, пленерах та симпозіумах. Учасниця більше ніж 100 групових виставок в Україні та за кордоном, має персональні виставки. Працює в галузі декоративно-прикладного мистецтва (кераміка). Членкиня НСХУ (1997).

 

Олександр Рось народився 1963 року в Білій Церкві Київської області. 1982-го закінчив республіканську художню середню школу ім. Т.Г. Шевченка (Київ). У 1990 р. закінчив Львівську національну академію мистецтв.
З 1989 року бере участь у художніх виставках, пленерах та симпозіумах. Учасник понад 100 групових художніх виставок в Україні та за кордоном. Має 10 персональних виставок. Член Національної спілки художників України з 1997 року.