Команда

Структурно Музей складається з Адміністрації, Фондового, Книжково-фондового, Експозиційного та Науково-освітнього відділів, Бухгалтерії та Господарської частини.

До адміністрації Музею належить: директор музею, заступник директора з наукової роботи, заступник директора з маркетингу, заступник директора з господарської роботи та учений секретар музею.

Фондовий відділ займається поповненням, збереженням та опрацюванням Основних фондів музею та Науково-допоміжного фонду.

Книжково-фондовий відділ зберігає, поповнює та опрацьовує Книжкові фонди Музею, тобто книжки й періодику, видані від Франкових часів до сьогодні.

Експозиційний відділ формує та оновлює меморіальну та літературну експозиції Музею, а також, у рамках Виставкового сектору, забезпечує виставкову діяльністю музею.

Науково-освітній відділ розробляє, впроваджує та забезпечує Музей екскурсійним супроводом та освітньо-культурними програмами для людей різного віку й зацікавлень.

 

Працівники

Адміністрація музею

Богдан Тихолоз – директор

Ігор Медвідь – заступник директора з наукової роботи

Любомир Більо– заступник директора з маркетингу

В’ячеслав Ворко – заступник директора з господарської роботи

Катерина Крамар – учений секретар музею

 

Фондовий відділ

Віктор Мартинюк – головний хранитель фондів

Ольга Глібовицька – завідувачка науково-допоміжного фонду

Марія Оркуш – старша наукова співробітниця основних фондів

Віра Бонь – старша наукова співробітниця основних фондів

Марія Войціцька – старша наукова співробітниця основних фондів

 

Книжково-фондовий відділ

Соломія Вівчар – завідувачка книжкових фондів

Алла Коцур – старша наукова співробітниця книжкових фондів

Богдана Мелих – наукова співробітниця книжкових фондів

Тетяна Продан – молодша наукова співробітниця книжкових фондів

 

Експозиційний відділ

Віолетта Чернієнко – завідувачка експозиційного відділу

Ганна Магола – старша доглядачка

Галина Симчич – доглядачка

Віра Зінко – доглядачка

Жанна Гвоздович – доглядачка

 

Виставковий сектор

Олександр Пушенко – завідувач виставкового сектору

Олександр Дворський – головний художник музею

 

Науково-освітній відділ

Марта Волошанська – завідувачка науково-освітнього відділу

Наталя Тихолоз – старша наукова співробітниця науково-освітнього відділу

Христина Рикмас – наукова співробітниця науково-освітнього відділу

Наталія Дзьомба – наукова співробітниця науково-освітнього відділу

Галина Мазур – наукова співробітниця науково-освітнього відділу

Данило Ільницький – старший науковий співробітник науково-освітнього відділу

Зоряна Дрозда – наукова співробітниця науково-освітнього відділу

 

Вчена рада музею

  1. Гнатюк Михайло Іванович – голова Вченої ради, доктор філологічних наук, професор Львівського національного університету імені Івана Франка, голова Міжнародної асоціації франкознавців

  2. Тихолоз Богдан Сергійович – заступник голови, кандидат філологічних наук, доцент, с. н. с., директор Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка

  3. Вівчар Соломія Володимирівна – секретар Вченої ради, кандидат філологічних наук, завідувач книжковими фондами Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка

  4. Бонь Віра Лук’янівна – старший науковий працівник Музею Івана Франка, зслужений діяч культури України.

  5. Грицак Ярослав Йосипович – доктор історичних наук, професор Українського католицького університету

  6. Ільницький Микола Миколайович – доктор філологічних наук, професор Львівського національного університету імені Івана Франка

  7. Кобрин Михайло Степанович – кандидат філософських наук, директор Львівського музично-меморіального музею Соломії Крушельницької

  8. Корнійчук Валерій Семенович – доктор філологічних наук, професор Львівського національного університету імені Івана Франка

  9. Криворучка Ірина Євгенівна – головний зберігач фондів Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької

  10. Лазорак Богдан Орестович, к.і.н., директор комунального закладу Львівської обласної ради «Адміністрація історико-культурного заповідника «Нагуєвичі», доцент кафедри давньої історії України та спеціальних історичних дисциплін Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

  11. Мазурик Зеновій Васильович – член президії Українського національного комітету ІСОМ (Міжнародної ради музеїв)

  12. Матковський Іван Йосипович – доктор філософії, PhD Спеціальність: польська література ХХ століття. Місце роботи: ГО «Українські літературні джерела».

  13. Мельник Віктор Анатолійович – кандидат історичних наук, асистент кафедри реставрації архітектурної і мистецької спадщини Інституту архітектури Національного університету «Львівська політехніка»

  14. Мельник Ярослава Іванівна – доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри філології Українського католицького університету

  15. Сова Андрій Олегович – кандидат історичних наук, доцент кафедри Олімпійської освіти ЛДУФК ім. І. Боберського

  16. Старовойт Ірина Миколаївна – кандидат філологічних наук, доцент кафедри культурології Українського католицького університету

  17. Татаренко Алла Леонідівна – доктор філологічних наук, професор Львівського національного університету імені Івана Франка, завідувач кафедри слов’янської філології

  18. Тимець Ігор Васильович – голова правління ГС «Західноукраїнська спілка музеїв», директор Історико-краєзнавчого музею м. Винники

  19. Шалата Михайло Йосипович – кандидат філологічних наук, професор Львівського національного університету імені Івана Франка