Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Правила перебування у Домі Франка

Друзі, вітаємо вас у Домі Франка!

Цінуємо, що ви обираєте Музей як форму приємного та цікавого дозвілля для себе. Уже понад 120 років у Домі Франка панує особлива атмосфера родинного затишку, яку ми з командою намагаємось оберігати не менше, ніж цінні меморіальні предмети. Тут часто тривають палкі дискусії чи обговорення, лунають гучні овації чи запальний сміх, адже в Домі Франка усе дихає життям. Та, поринаючи у вир емоцій, не забувайте про деякі етичні правила — ті, яких ми завжди й так дотримуємося, коли приходимо до когось у гості. Ці правила прості, достатньо очевидні та орієнтовані на спільну безпеку, комфорт та приємні враження. Впевнені, ви легко зможете їх дотримуватись, і вони не завадять вашому приємному відпочинку.

Тож просимо дотримуватися таких правил

 • Вхід до Музею і продаж квитків припиняються за півгодини до закриття.
 • Музей може вносити тимчасові зміни в години роботи окремих виставок, експозицій або залів, а також обмежувати на певний час вхід відвідувачів у разі проведення публічних заходів чи виникнення надзвичайних ситуацій. Пам’ятайте, що ми вживаємо таких заходів задля вашої безпеки та комфорту.
 • Не торкатися експонатів, обрамлень, захисного скла, основ та підставок під експонати, етикеток або інших об’єктів.
 • Аматорська фото- і відеозйомка у приміщеннях та на території Музею БЕЗКОШТОВНА за умови ПРИДБАННЯ ВХІДНОГО КВИТКА та дотримання Правил відвідування Музею. У меморіальній віллі фото- і відеозйомка дозволена БЕЗ СПАЛАХУ та винятково з метою приватного некомерційного використання фото- і відеоматеріалів. Детальніше з умовами фото- та відеозйомки на території Музею можна ознайомитись за посиланням.
 • Не відвідувати Музей у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.
 • Не курити на території Музею.
 • Не проносити зброю будь-якого виду.
 • Не приносити та не споживати їжу/напої в експозиційних залах.
 • Не заносити до експозиційних та виставкових залів Музею будь-які великі предмети: великі сумки, об’ємні рюкзаки та парасольки. Якщо ви зайшли з рюкзаком, будь ласка, зніміть його з плечей та тримайте в руці, аби ненароком не зачепити музейні експонати.
 • Засоби пересування на кшталт велосипедів, самокатів, роликів, компактних дитячих візочків тощо можна залишити на території Музею. Виняток — колісні крісла.
 • Вхід на територію Музею з тваринами дозволено за умови дотримання правил перебування (прибирання за тваринами, наявність намордників на тваринах, абсолютний контроль за тваринами). Вхід у меморіальну віллу та виставкові зали з тваринами заборонено.
 • Не блокувати у будь-який спосіб вхідних дверей та коридорів, не перешкоджати вільному пересуванню інших відвідувачів чи екскурсійних груп.
 • Не розміщувати оголошень, рекламних матеріалів, не проводити опитувань і не поширювати товарів, а також не проводити будь-яких публічних акцій чи виступів без попереднього узгодження з адміністрацією Музею.
 • Під час екскурсій, будь ласка, переведіть свої телефони на беззвучний або віброрежим. Телефонні дзвінки можуть збивати гіда з розповіді. У разі, якщо є необхідність відповісти на дзвінок, радимо вийти з експозиційної зали та повернутися до екскурсії після завершення дзвінка.
 • Дотримуватись інструкцій, які дав вам науковий співробітник чи доглядач.
 • Якщо у вас оглядовий квиток, у разі проведення у той час екскурсії доглядач має право попросити вас перейти до огляду будь-якої іншої кімнати, в якій в цей момент не триває екскурсія. Ви зможете повернутися до огляду попередньої кімнати, коли екскурсія перейде до іншої зали. За бажанням ви можете долучитися до екскурсії (за умови, що група не перевищує 30 осіб), оплативши екскурсійне обслуговування.
 • Розповідайте про нас своїм друзям і знайомим. Залишайте відгуки та рекомендації на Facebook, Google, позначайте нас на фото в Instagram та ставте нашу геолокацію. Ми із задоволенням стежимо за всіма публікаціями, які стосуються Музею, а світлини, що сподобаються нам найбільше, залюбки розміщуємо на наших сторінках.

Інші правила та рекомендації

Діти

Діти до 12 років мають відвідувати музей у супроводі дорослих. Керівники дитячих груп несуть відповідальність за дотримання правил безпеки в Музеї.

Групи

Будь ласка, подбайте про завчасне бронювання екскурсії для вашої групи. Група відвідувачів може включати до 30 осіб.

Освітні заходи в Музеї

Виняткове право проведення екскурсій на території Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка належить його штатним науковцям.

Ваші пропозиції щодо організації заходів, будь ласка, подавайте на розгляд адміністрації за електронною адресою: dimfranka@gmail.com

Команда Музею завжди налаштована на конструктивний діалог і залюбки поспілкується з вами стосовно отриманих вражень чи ідей позитивних перетворень у Домі Франка як наживо, так і на сторінках у соціальних мережах. Для нас важливі ваші думки!

Цінуємо ваше розуміння!

ЗАТВЕРДЖЕНО
на засіданні науково-методичної ради (Протокол №4 за 07.04.2023)
КЗ ЛОР «Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка»