Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Екскурсійне меню

Від дня відкриття Музею у 1940 році приймати гостей у Домі Франка – то завжди велика радість для його працівників. Минають часи, і задовольнити смаки вибагливого відвідувача стає все складніше, але не для нас! Команда Музею безперестанно креативить, аби кожен з вас, повертаючись у Дім Франка знов і знов, переживав особливі захопливі емоції!

Представляємо вам оновлене та розширене екскурсійне меню!

Візит до Франків

Франчата про тата

Franko’s children about their father

Мама і доня. Нерозказана історія

Лис Микита в Домі Франка

Запахи Дому Франка

Доторкнутися до пам’яті

Дім духів — ексклюзивна екскурсія директора Дому Франка Богдана Тихолоза

Квест «Таємниці Дому Франка»

Вікторина «Все на світі про Франка»

Шпацер Франковими вуличками Львова

«В парку є одна стежина…»

Слідами пам’яті Франка на Личаківському цвинтарі

Лекції на запит

«Хто стане слово слухати невчене?» Дім Франка — то Дім освіти і науки, а Франко знаний своєю багатогранністю, тож команда музею допоможе відкрити вам різноманітні таланти нашого патрона. Ми пропонуємо для вас чимало цікавих популярних та спеціалізованих лекцій про життя, творчість, наукову, видавничу, політичну діяльність Івана Франка.

До вашої уваги лекції такого тематичного наповнення:

  • Усе, що ви хотіли знати про Франка, і не тільки (деталі біографії Франка та його родини, про побут і захоплення письменника тощо)
  • Іван Франко та інші (про стосунки Франка з відомими українцями того часу, про дружбу між родинами та конфлікти із сучасниками)
  • Іван Франко в літературі та мистецтві (лекції, присвячені творам Франка, які входять до програми середньої та вищої шкіл)
  • Іван Франко поза літературою (про світогляд Франка, його політичні погляди тощо)

Також наукові працівники Музею допоможуть вам у підготовці відкритих уроків, лекцій чи семінарів, круглих столів чи дискусій. Завітайте у Дім Франка на дружню вчену розмову!

Правила та додаткова інформація

  • Усі спеціалізовані екскурсії доступні лише за попереднім замовленням.
  • Театралізовані та тематичні екскурсії проводимо лише для груп від 6 осіб. Якщо ви готові зібрати таку групу, то ми з радістю проведемо її у зручний для вас день і час за попереднім записом. *Для екскурсій-прогулянок має бути група від 10 осіб.

  • Зважаючи на періодичне зростання цін, вартість екскурсії може відрізнятися від вказаної на сайті.
  • Ціна вхідного квитка у вартість екскурсії не входить. Аби уникнути прикрих непорозумінь, завжди уточнюйте ціну під час замовлення.

Що скажете? Готові зробити вибір?

Ми не змусимо вас чекати! Неповторні емоції будуть готові вже за 10 хвилин, а наша команда зробить усе можливе, щоб з часом у вас виникло бажання повторити.

У Домі Франка — не лише про Франка, бо ж не лише Музи любили письменника, а й він свого часу був поціновувачем різних видів мистецтва. Сьогодні в Домі Франка вирує мистецьке життя. У виставкових залах Музею повсякчас презентують свої твори відомі українські художники, скульптори, перформери, відбуваються концерти й вистави вже добре відомих митців і молодих початківців. А ще ви можете розкрити свої таланти на різноманітних майстерках.

Стежте за анонсами Дому Франка у соцмережах – ми пропонуємо атракції на будь-який смак!

Окрім того, наш музейний простір (конференцзал, експозиційні зали, простори просто неба: галявина «Під грушкою» та «Сад муз») – відкритий для культурних, мистецьких та приватних ініціатив. Впевнено довіряйте Дому Франка важливі для вас події (можливий технічний супровід та забезпечення меблями). За детальною інформацією та щодо бронювання звертайтеся за робочими телефонами.